Varbase SEO (8.x-6.9) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Global
cs: Globální

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
