Varbase SEO (8.x-6.9) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا
