Varbase SEO (8.x-6.9) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Global
sk: Globálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
