Varbase SEO (8.x-6.9) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Count
uk: Лічильник

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Global
uk: Глобальне

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено
