Varbase SEO (9.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: Path
gu: પાથ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ
