Varbase SEO (9.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: Front page
bg: Начална страница
