Varbase SEO (9.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
