Varbase SEO (9.0.11) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Path
is: Leið

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Count
is: Nøgd

en: Front page
is: Forsíða
