Varbase SEO (9.0.11) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
