Varbase SEO (9.0.15) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ
