Varbase SEO (9.0.16) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Path
da: Sti

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Count
da: Antal

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Front page
da: Forside

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Last accessed
da: Sidste tilgået

en: Fix 404 pages
da: Fix 404-sider

en: Asc
da: Stigende
