Varbase SEO (9.0.16) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Front page
hy: Առջևի էջ
