Varbase SEO (9.0.17) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Front page
he: דף הבית

en: Global
he: כללי

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
