Varbase SEO (9.0.17) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Language
nl: Taal

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Path
nl: Pad

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Count
nl: Aantal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Global
nl: Algemeen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Last accessed
nl: Laatste toegang

en: Fix 404 pages
nl: 404-pagina's oplossen

en: Asc
nl: Oplopend

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: There are no 404 errors to fix.
nl: Er zijn geen 404 fouten om op te lossen.
