Varbase SEO (9.0.18) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Count
kk: Саны

en: Front page
kk: Басты бет
