Varbase SEO (9.0.18) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Path
os: Фæндаг
