Varbase SEO (9.0.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Path
hu: Útvonal

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Front page
hu: Címlap

en: Global
hu: Általános

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: Fix 404 pages
hu: 404-es oldalak javítása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Redirect 404
hu: 404-es hiba átirányítása

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva
