Varbase SEO (9.0.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Front page
ug: باش بەت

en: - All -
ug: ھەممىسى
