Varbase SEO (9.0.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Front page
bn: শুরুর পাতা
