Varbase SEO (9.0.4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Path
id: Jalur

en: User
id: Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Filter
id: Saring

en: Count
id: Jumlah

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Front page
id: Halaman depan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
