Varbase SEO (9.0.5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Path
ar: المسار

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Global
ar: عالمي

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
