Varbase SEO (9.0.5) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Count
ca: Quantitat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Front page
ca: Portada

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Fix 404 pages
ca: Arregla les pàgines 404

en: Master
ca: Mestre

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403
