Varbase SEO (9.0.6) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Count
ast: Cuenta

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
