Varbase SEO (9.0.6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Count
lt: Skaičius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Global
lt: Globalus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
