Varbase SEO (9.0.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
