Varbase SEO (9.0.6) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Front page
sr: Насловна страна
