Varbase SEO (9.0.7) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Path
ro: Cale

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
