Varbase SEO (9.0.8) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
