Varbase SEO (9.0.8) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Redefinir

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Path
pt: Caminho

en: User
pt: Usuário

en: Page
pt: Página

en: Filter
pt: Filtrar

en: Count
pt: Contar

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Front page
pt: Página inicial

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Fix 404 pages
pt: Conserta páginas 404

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: 404 page not found
pt: 404 página não encontrada
