Varbase SEO (9.0.9) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Global
lv: Globāls

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
