Varbase SEO (9.0.9) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Path
tr: Yol

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Count
tr: Sayaç

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Global
tr: Genel

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Last accessed
tr: Son erişim

en: Fix 404 pages
tr: 404 sayfalarını düzelt

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
