Varbase SEO (9.1.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Path
eu: Bide-izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Global
eu: Globala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
