Varbase SEO (9.1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Count
sl: Število

en: Front page
sl: Vstopna stran
