Varbase SEO (9.1.6) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
