Varbase SEO (9.1.7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Count
hr: Broj

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Global
hr: Opće

en: Asc
hr: Uzlazno
