Varbase SEO (9.1.7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Path
it: Percorso

en: User
it: Utente

en: Page
it: Pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Count
it: Numero

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Front page
it: Prima pagina

en: Global
it: Globale

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
