Varbase SEO (9.1.8) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Language
bs: Jezik

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Global
bs: Globalni
