Varbase SEO (9.1.8) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା
