Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: no
da: nej

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Filters
da: Filtre

en: Discussion
da: Diskussion

en: Default display options
da: Indstillinger for standardvisning
