Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Filters
ca: Filtres

en: Dashboard
ca: Tauler
