Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: Filters
bs: Filteri
