Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: no
fa: خیر

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Filters
fa: فیلترها

en: Dashboard
fa: میزکار
