Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.0-beta8) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: Filters
sl: Filtri

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
