Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: no
ro: nu

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Filters
ro: Filtre

en: Manage users
ro: Gestionați utilizatorii

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Default display options
ro: Opțiuni de afișare prestabilite
