Varbase Total Control Dashboard (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: no
bg: не

en: Filters
bg: Филтри

en: More...
bg: Още...

en: Dashboard
bg: Табло
