Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: no
bo: མིན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: More...
bo: དེ་ལས་མང་བ།...

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
