Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: no
cy: na

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: Filters
cy: Hidlyddion
