Varbase Total Control Dashboard (8.x-5.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: no
ps: نه

en: Filters
ps: چاڼونه
