Varbase Total Control Dashboard (9.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Yes
tr: Evet

en: no
tr: hayır

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Discussion
tr: Tartışma

en: More...
tr: devamı...

en: Dashboard
tr: Pano
