Varbase Total Control Dashboard (9.1.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: no
hu: nem

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Filters
hu: Szűrők

en: Manage users
hu: Felhasználók kezelése

en: Discussion
hu: Eszmecsere

en: More...
hu: Tovább…

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Default display options
hu: Alapértelmezett megjelenítési lehetőségek
